Kurumsal

Enmot EndüstriFirmamız; ulaşım araçlarına bakım, onarım, servis, yedek parça hizmetleri ile birlikte Araç yenileme ve Arge hizmetlerinde sektörüne farklı bir bakış açısıyla yaklaşarak kamu ve özel kuruluşlara hizmet etmektedir.

Müşteri odaklı hizmet misyonunu benimseyen firmamız; nitelikli, dinamik, çözüm üretici ve her an gereksinimleri karşılayacak bir organizasyon yapısı ve müşteri memnuniyeti ile bakım yönetim sektöründe uluslararası standartlara uygun, kaliteli hizmet üreten bir vizyon ile bugünlere gelmiştir.

Geçmişten bugüne düsturumuz; sonuç odaklı olmak, hedeflerimizi yüksek tutmak ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmadan sonuca giden yolda yüksek motivasyon ile çalışmak olmuştur. Yönetim tarzımız, belirlediğimiz kurumsal stratejiler ile yönünü bilen, aldığı her karar ve aksiyonda bunu dikkate alan bir çizgide olmuştur.

Daima "en iyi" olmak, tek hedefimizdir.

Hedef ve İlkelerimiz

Enmot Endüstri, çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı amaçlıyor. Ülkesi, müşterileri, iş ortakları, tedarikçileri ve sanayi sektörü için güven, istikrar ve saygı simgesi olmayı hedefliyor.

Detaylı Bilgi

180

Profesyonel Çalışanımızla Sizlere En iyi Hizmeti Veriyoruz.

400+

Tamamlanan Projemizle Sektörün Öncüsü Olmaya Adayız.

Enmot
Endüstri
Referanslarımızdan
Bazıları